nilufari
14 بهمن 1401 - 17:35

امام جمعه موقت سمنان: استحکام باورهای مردم ضروری است

امام جمعه موقت سمنان با اشاره به اینکه مسئولان با اطلاع‌رسانی تلاش های خود مردم را دلگرم کنند، گفت: مسئولان برای رفع مشکلات مردم اهتمام ویژه داشته باشند و سپس باید اقدامات انجام شده اطلاع‌رسانی شود، چرا که اطلاع‌رسانی بخشی از جهاد تبیین است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حجت‌الاسلام غلامحسین مهدوی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان در مسجد امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه آفت امروز جامعه سست شدن باورهای مردم است، اظهار داشت: همه باید در این زمینه هوشیار باشند، چرا که دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران با سست کردن جوانان جامعه به دنبال رسیدن به اهداف شوم خود هستند.

وی با بیان اینکه باید از انتشار اطلاعات بدون سندیت در فضای مجازی جلوگیری کرد، ابراز داشت: نسبت به انتشار اطلاعات در فضای مجازی باید هوشیار بود، اطلاعاتی که سندیت ندارد تنها موجب سستی باورهای جامعه می‌شود و نباید از روی نا آگاهی منتشر شود.

امام جمعه موقت سمنان تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای نسل امروز مهم خواند و تصریح کرد: اهداف، آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای نسل امروز به منظور خنثی‌سازی و دسیسه دشمنان تبیین شود. 

مهدوی‌نژاد با اشاره به اینکه مسئولان با اطلاع‌رسانی تلاش های خود مردم را دلگرم کنند، خاطرنشان کرد: مسئولان برای رفع مشکلات مردم اهتمام ویژه داشته باشند و سپس باید اقدامات انجام شده اطلاع‌رسانی شود، چرا که اطلاع‌رسانی بخشی از جهاد تبیین است.

وی جهاد تبیین را ابزار اقناع افکار عمومی و نقش برآب کردن دسیسه دشمنان جمهوری اسلامی دانست و گفت: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باعث قطع کردن وابستگی کشور به غرب شد که این دستاورد بزرگ باید برای نسل امروز تبیین شود.

امام جمعه موقت سمنان در پایان افزود: حکومت طاغوت حافظ منافع انگلیسی‌ها بود به همین خاطر دولت انگلیس و آمریکا برای حفظ آن تلاش کردند که نتیجه این تلاش‌ها با حمایت مردم و امام خمینی(ره) در هم شکسته شد.

انتهای پیام/363/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1017190